Toulky fotografa začínají!!!

zpět na: články

Po dlouhých měsících příprav, kterými jsem svůj život prakticky překopal k nepoznání, se blíží ta chvíle. I když tedy začátkem července tohoto roku ještě v sobotu 1.7.2017 půjdu fotografovat svatbu, a po té si ještě "odskočím" účinkovat pár dní v pořadu jedné televize. Pak již pro mě nastane toužebně očekávaná chvíle - vydám se na cesty. :-)

1408ploutve

- Nejdříve poletím s dcerou na klasickou dovolenou, na týden do Tuniska k moři, vykoupat se a zahřát.

- Od poloviny července do poloviny srpna 2017 se však chystám na první svou "výpravu" za poznáním, do Anglie.

Mým cílem je nejdříve Londýn, který nelze vynechat. Po té se však vydám na sever prozkoumat případné shody mezi Vysočinou Britských ostrovů a Vysočinou naší. Co všechno mám v plánu navštívit? Je toho hodně: Lake District, Isle of Skye, údolí Glen Nevis, hrad a město Stirling a Edinburgh, atd. Na konec výpravy navštívím své příbuzné v Leeds.  Ovšem plány se plánují ..... a vše může být jinak. Uvidíme.

- Po návratu do Česka si dám chvíli s cestováním pauzu. Nudit se rozhodně nebudu, protože mám objednáno fotografování na kalendář pro rok 2018 s jednou krásnou dívkou, která je pro mě múzou a pro mé cesty inspirací. Více prozradit nemohu, ale na fotografování se převelice těším.

- Pro podzim mám nachystanou dalekou cestu za teplem. Chystám se navštívit, a na dva měsíce se zabydlet na Bali. Mystické místo, u kterého dle četnosti návštěv soudím, že jde snad až o povinnost každého "cestovatele" z Čech, tento ostrov v Indonésii navštívit. A tak tam nesmím chybět ani já.

Toliko mé plány do konce letošního roku. Cesty za poznáním jsou to pravda veliké. A jak už to u takových plánů bývá, těžko předvidatelné, jak se udějí. Věřím, že i o trapasy, zpoždění, zmatky a jiné, divácké kratochvíle nebude nouze. Takže pokud chcete vidět blázna, který si plní touhu, takovouto cestou se vydat, sledujte mě zde, nebo na Fcebooku, případně na mých stránkách.

A nebo snad plánujete něco podobného? Jen nemáte dost peněz, máte strach, neznáte cizí jazyky, máte moc práce a nemůžete na tak dlouhou dobu opustit příbuzné, známé či svou vlast, tak se koukejte na můj příběh ať víte ...?.. Je to totiž příběh o kterém, a to mi věřte, při psaní těchto řádků nemám ani šajn jak dopadne. Aspoň si po té můžete vzít ponaučení, zda do toho jít, či ne. Protože vězte, že výše zmiňované důvody, které jsem uvedl proč NEODCESTOVAT, mám všechny i já, a to bezezbytku!

Šťastné cestování všem.

Všechna práva vyhrazena / Vytvořeno firmou Profipage 2014